Almi Decor – AD Loving Home to ogólnopolska sieć salonów wnętrzarskich.

Strategia – materiały video AD zostały zaplanowane jako wzbogacenie działań marketingowych marki. Według założeń miały zostać skierowane do klientów sklepu online (z celem zwiększenia konwersji), salonów w centrach handlowych (z celem zaproszenia do odwiedzin) oraz, z drugiej strony, do inwestorów (z celem nawiązania nowych relacji biznesowych z producentami i dystrybutorami asortymentu). Dla każdej z grup przygotowaliśmy komunikat opierający się na najważniejszych dla niej aspektach.

Kreacja - materiały przygotowane zostały w salonach AD z dużym naciskiem na ekspozycję wnętrz oraz produktów obecnych w sklepach marki. Istotnym punktem breifu było przeniesienie do video unikalnego klimatu panującego w salonach sprzedaży.

Dystrybucja – Materiały produkowane były w salonach AD z dużym naciskiem na ekspozycję wnętrz i produktów obecnych w sklepach marki. Istotnym punktem briefu było przeniesienie na film unikalnego klimatu panującego w salonach sprzedaży. Film dystrybuowany był w serwisie YouTube, Vimeo oraz na w kanałach Social Mediowych marki.

Kiedy?
Listopad 2014

Klient
Almi Decor – AD loving home

Kategorie
Film Biznesowy

CHCĘ TAKI FILM!

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress