TRUEVIEW
TrueView jest idealnym formatem reklamowym dla każdego, kto chciałby osiągnąć swoje cele na platformie YouTube. Jest częścią systemu AdWords. Dlaczego warto?

Płacisz jedynie za pełne obejrzenia reklamy

Jeśli widz pominie reklamę przed jej końcem, reklamodawca nie ponosi żadnych kosztów. Liczy się wyłącznie pełne obejrzenie reklamy bez kosztów za kliknięcia (w formacie in-stream).

Zaawansowane targetowanie

Dzięki zaawansowanym metodom targetowania, bez pudła trafisz do swojej grupy docelowej. Możliwe targetowanie: demograficzne, geograficzne lub psychograficzne.

Dotarcie do użytkowników mobilnych

Format TrueView pozwala na łatwy i niezawodny dostęp do użytkowników, oglądających video na smartfonach.  Tym samym stanowi sprawny format do promowania aplikacji mobilnych.

Dokładne statystyki

Dzięki precyzyjnym statystykom reklamodawca wie, jak przekaz video wpłynął na odbiorców oraz jakie korzyści przyniósł biznesowi.

Niskie koszty dotarcia

Bardzo niskie koszty dotarcia do użytkownika, w porównaniu z innymi formatami reklamy online.

Duży impakt

Budżet 20 000 pln na reklamę pozwala dotrzeć nawet do 500 000 unikalnych użytkowników!

FORMATY REKLAMOWE TRUEVIEW
TrueView in stream
pomijalna reklama przed filmami. Charakteryzuje się wysokim współczynnikiem zapamiętywalności i ogromnymi możliwościami kreacji, jak również niskim kosztem dotarcia do klienta. Dzięki zaawansowanym możliwościom targetowania jest idealna dla każdego reklamodawcy.
TrueView in display
wyświetla się w wynikach wyszukiwania na YouTube. Reklama porównywalna z reklamą tekstową AdWords – pokazuje się w wynikach wyszukiwania, można ją kierować między innymi na słowa kluczowe.
FACEBOOK – REKLAMY VIDEO
DZIĘKI REKLAMIE VIDEO NA FACEBOOKU OSIĄGNIESZ NIESPOTYKANY ZASIĘG
Facebook wprowadził już reklamy video zarówno na desktop, jak i mobile. Dzięki funkcji "autoplay", reklama odgrywana jest bez głosu, a zatem to użytkownik decyduje czy chce ją obejrzeć. Reklama tego typu daje duże pole do popisu jeśli chodzi o kreację, a do tego zaawansowane metody targetowania i niewielkie koszty dotarcia pozwalają osiągnąć KPI.
ZLEĆ NAM KAMPANIĘ!
Skontaktuj się z nami!

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress