TrueView

TrueView – format reklamy video na YouTube tworzony z poziomu systemu AdWords, jest doskonałym narzędziem reklamowym dla każdego biznesu. Dzięki nowatorskiemu systemowi rozliczeń (CPV – cost per view) reklamodawca płaci tylko wtedy, kiedy ktoś obejrzy jego reklamę. Dzieki temu posiadamy pełną kontrolę nad wydatkami i możemy efektywnie optymalizować kampanie.

Płać tylko za pełne obejrzenie reklamy

Używając reklam video w formacie TrueView nie musisz obawiać się przepalonym budżetem na wyświetlenia, które nic nie przynoszą Twojemu biznesowi. Widz, dzięki możliwości pominięcia reklamy, sam wybiera jakim przekazem reklamowym jest zainteresowany oglądając go do końca; jeśli pominie reklamę – nic nie płącimy.

Takie rozwiązanie to sytuacja win-win dla każdego – widz ogląda tylko to, co go zainteresuje, a reklamodawca zbiera obejrzenia reklamy osób zainteresowanych jego przekazem. Dzięki temu dociera do osób, które są jego potencjalnym targecie.

Reklamy TrueView mogą być różniej długości (dłuższe lub krótsze niż 30 sekund), więc każdy reklamodawca ma możliwość eksperymentowania z formatami, żeby wybrać optymalny dla swoich potrzeb. Reklamą może być wywiad z klientem, demo produktu czy usługi lub filmy typu “How to…”.

Dwa formaty TrueView:

TrueView in-stream

GoVideo TrueView in-stream
GoVideo TrueView in-stream

Reklamy in-stream to pomijalne filmy pokazujące się przed (lub w trakcie) innego filmu na YouTube. Widz widzi pierwsze pięć sekund reklamy, po których może wybrać pominięcie filmu lub obejrzenie go do końca.

Reklamodawca płaci tylko wtedy, kiedy widz obejrzy pierwsze 30 sekund reklamy (jeśli jest dłuższa) lub obejrzy ją do końca (jeśli reklama jest krótsza niż 30 sekund).

TrueView in-display

GoVideo TrueView in-display

Reklamy in-display pojawiają się w wynikach wyszukiwania na YouTube, obok polecanych filmów lub na stronach będących częścią sieci partnerskiej Google Display Network, które przegląda osoba będąca w grupie celowej reklamodawcy.

Płaci się tylko wtedy, gdy widz decyduje się obejrzeć Twój film klikając na reklamę.

W GoVideo wiemy, jak efektywnie wykorzystać reklamy TrueView dla Twojego biznesu. Skontaktuj się z nami i podpytaj o wycenę!

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress